Blakstienų laminavimas

Laikosi iki 2 mėnesių

Blakstienų laminavimas - procedūra, kuri turi daug privalumų. Laminavimas apjungia blakstienų priežiūrą, dažymą ir užrietimą, kurie kompleksiškai sukuria maksimaliai natūralų efektą. 

 Procedūros pliusas - jos patvarumas. Efektas laikosi apie 1,5-2 mėnesius. Su laminuotomis blakstienomis galima miegoti, praustis, dažyti jas akių tušu, maitinti blakstienas aliejumi. 

Ryškiausias rezultatas pastebimas ant šviesių ir ilgų blakstienų. Galima pasirinkti labiausiai pageidaujamą variantą: užriesti blakstienas stipriau arba silpniau, nudažyti juodu arba rudu pigmentu arba atsisakyti jo išvis.

Кaip vyksta procedūra

Laminavimas tinka visų blakstienų tipams, bet geriausiai atrodo ant ilgų ir tankių blakstienų. Palyginus su blakstienų priauginimu, kuri apsunkina blakstienas, laminavimas stimuliuoja jų augimą. 

Blakstienos pritvirtinamos ant specialaus volelio, formujančio išlenkimą. Voleliai yra skirtingų dydžių: S - labai ryškiam išlenkimui ir trumpoms blakstienoms, M - vidutinio ilgio blakstienoms ir vidutinio išlenkimo, L - ilgoms blakstienoms ir natūralaus išlenkimo. Ant blakstienų uždedamas cheminis komponentas, užtvirtinantis išlenkimą, toliau dedama priemonė su keratinu išlenkimo fiksacijai ir chemijos veikimo neutralizacijai. Blakstienos dengiamos specialia priemone su aliejumi ir vitaminais, kurie jas stiprina. 

Svarbu, kad laminuojant blakstienas, naudojamas stiprinantis serumas. Į jo sudėtį įeina baltymai, aliejai, kviečių baltymai ir kitos augalinio pagrindo medžiagos, kurios stimuliuoja blakstienų augimą ir apsaugo jas. Tokia danga ženkliai padidina blakstienų apimtį, jos atrodo tvarkingiau ir tarsi padengtos tušu, bet nesulypusios. 

Procedūros trukmė - apie 1,5 val, o efektas iki 1,5 - 2 mėnesių. 

Priežiūra po procedūros

Iš karto po procedūros blakstienos atrodo šiek tiek sulypusios nuo priemonių. Jų nerekomenduojama nuplauti pirmas 24 valandas, kad nesugadinti efekto, nes pirmą parą vyksta užrietimo fiksacija. 

Po 2- 4 savaičių po procedūros išrietimas tampa mažiau išreikštas, bet pats laminavimas nenusilpauna, o "atauga" kartu su naujomis blakstienomis. Tai atrodo natūraliai ir nereikalauja korekcijos. Tokiu atveju paprastas akių tušas padeda paslėpti defektus. 

Kaina

Blakstienų laminavimas

Trukmė - iki 1,5 val.

30 eur

Procedūrą atlieką makiažo specialistę, sertifikuota blakstienų laminavimo specialistė DOVILĖ PUPINIENĖ (DP Makeup)

Norite užduoti klausimą arba užsireistruoti vizitui?