Gelinis lakavimas

Добавьте подзаголовок здесь

Gelinis lakavimas - tai puiki išeitis moterims, kurios taupo savo laiką. Profesionaliai atliktas gelinis lakavimas ant nagų išlieka iki 2 ar daugiau savaičių, todėl ypač tinka moterims, kurios nori ilgalaikio rezultato.

Šį ilgalaikio lakavimo technologija - plačiai paplitusi, nes yra patogi. Jos metu naudojami specialūs nagų lakai ir jų bazės, kurios užtikrina lakavimo ilgaamžiškumą. Lako sluoksniai džiovinami specialioje UV spindulių lempoje, todėl pats lakas išdžiūna iš karto po procedūros ir taip nelieka galimybės sugadinti ką tik atliktą lakavimą. Lakavimas patogus, nes laikosi iki 2 savaičių, gražiai atrodo ir nereikalauja specialios priežiūros.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad gelis šalinamas tik salone, specialių priemonių pagalba. Neteisingai nuimtas gelis gali stipriai traumuoti nagą, todėl šią procedūrą rekomenduojama atlikti tik profesionaliems meistrams.

MUUS salono meistrės turi ilgametę patirtį ir kvalifikaciją atlikti profesionalų gelinį lakavimą, todėl klientėms galime pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Meistrės dirba tausodamos klienčių nagus ir visuomet pakonsultuoja dėl nagų bei rankų priežiūros, rekomenduoja tinkamus produktus.


Gelinio lakavimo kainos

Gelinis lakavimas su paprastu manikiūru

Trukmė 1,5-2 val.

20 eur

Gelinis lakavimas su aparatiniu manikiūru

Trukmė 1 val.

20 eur

Gelinis lakavimas be manikiūro

10 eur

Gelio nuėmimas


4 eur

Norite su mumis susisiekti arba užsiregistruoti vizitui?