Irina Ševiakova

Manikiūro meistrė

Manikiūras - viena iš svarbiausių grožio procedūrų. Nes tai -rankų sveikata. Jo naudą žmogaus sveikatai sunku pervertinti - nuo toksinų šalinimo iki estetikos, kuri padeda pasitikėti savimi bet kokioe situacijoje. 

Profesionali klasikinio vyriško ir moteriško manikiūro, nagų ir rankų priežiūros specialistė. Praktinio darbo patirtis - 30 metų žinomuose Lietuvos grožio salonuose.

"Manikiūras - tai sveikata", - toks meistrės moto. Savo darbe Irina kruopščiai ir atsakingai parenka naudojamas priemones, akcentuoja nagų ir rankų sveikatą tausojančias technologijas. Per daug metų sukaupta patirtis leidžia meistrei tiksliai identifikuoti rankų ir nagų ypatumus, jų struktūrą, teisingai, greitai ir kokybiškai atlikti bet kokio sudėtingumo manikiūro procedūras. Irina turi didelį klientų ratą, kurie renkasi ją dėl aukšto meistriškumo lygio, užtikrinančio ilgalaikį efektą, sveikus nagus ir estetišką išvaizdą. Klientams taip pat imponuoja meistrės šiltas bendravimas ir įsiklausimas į jų poreikius. Sukaupta patirtimi Irina aktyviai dalinasi su jaunais specialistais.

Specializacija

Klasikinis moteriškas manikiūras; klasikinis vyriškas manikiūras; SPA rankų ir nagų terapija; nagų formos bei ilgio korekcija ir parinkimas pagal kliento pageidavimą; koloristika; konsultavimas nagų ir rankų priežiūros, konkrečių problemų sprendimo, klausimais.

Užduokite klausimą meistrei arba užsiregistruokite vizitui:

Norite užduoti klausimą arba užsiregistruoti vizitui?