Mėnulio manikiūras jau aplenkia prancūzišką

15.12.2017

Nuotraukos: klasikinė „mėnulio“ manikiūro versija: permatomas pagrindas pusmėnulio zonoje, raudonas nagų lakas.
Nuotraukos: klasikinė „mėnulio“ manikiūro versija: permatomas pagrindas pusmėnulio zonoje, raudonas nagų lakas.

Prancūziškas manikiūras senai tapo klasika. Tačiau, kaip sako Grožio salono "M.U.U.S" nagų dizainerė Aliona Bartoševičienė, mes turime dar vieną favoritą - paprastą ir elegantišką, bet įspūdingai atrodantį ir traukiantį dėmesį "mėnulio" manikiūrą.

"Atvirkštinis prancūziškas"

Nuotrauka: mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S", Jelena Bartoševičienė
Nuotrauka: mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S", Jelena Bartoševičienė

"Pirmą kartą mėnulio manikiūras buvo demonstruojamas garsaus dizainerio Kristiano Dioro pasirodyme 2007 metais",- apie manikiūro istoriją pasakoja meistrė. Todėl šį manikiūrą dar kartais vadina Dioro manikiūru. Bet pats mėnulio dizainas atsirado gerokai ankščiau - XX amžiaus pradžioje.

"Pagrindinis mėnulio manikiūro akcentas, - aiškina Aliona, - nago taip vadinamas pusmėnulis (lot.lunula), kuris yra prie nago pagrindo". Kokybiškas mėnulio manikiūras numato, kad pusmėnulis atkartoja nago formą. Todėl, pasak meistrės, tokiam manikiūrui kai kurie specialistai siūlo rinktis ovalinę arba natūralią nago formą. Bet, "M.U.U.S" nagų dizainerės nuomone, ši taisyklė - ne griežta: šiuolaikiniai "nail art" dizaineriai kuria įvairius mėnulio manikiūro variantus ant bet kokios nagų formos.

Darant mėnulio manikiūrą, pusmėnulis paliekamas laisvas arba nudažomas kontrastine pagrindinei nago spalvai lako spalva.

Dėl ovalios pusmėnulio formos,- tęsia Aliona,- mėnulio manikiūrą dar dažnai vadina atvirkštiniu prancūzišku manikiūru.

Šiuolaikinės versijos

Nagų dizaineriai labai mėgsta eksperimentuoti, siūlydami įvairiausias mėnulio manikiūro variacijas. "Tai gali būti prancūziško ir mėnulio manikiūro derinys, kur nago galiukas "prancūziškas", o pagrindas - mėnulio",- vardija Aliona. Madinga klasikinė versija - raudoni, rožiniai ir bordiniai atspalviai su permatomu pagrindu pusmėnulio zonoje. Ši versija aktuali visa šį ir ateinantį sezoną, kadangi mados industrijoje vyrauja natūralumo tendencijos.

Taip vadinamam biuro stiliui galima parekomenduoti tokius derinius, kaip: smėlio ir juodos spalvos., kreminius atspalvius, šviesiai rožinę ir baltą, baltą ir juodą, baltą ir permatomą.

Kam tinka mėnulio manikiūras

Kaip ir prancūziškas, mėnulio manikiūras tinka praktiškai bet kokiai moteriai. Trumpi arba ilgi nagai, verslo ledi arba studentė - šį manikiūrą galima varijuoti ir pritaikyti bet kokiai situacijai.

Nuotrauka: šviesus mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S", Jelena Bartoševičienė
Nuotrauka: šviesus mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S", Jelena Bartoševičienė

"Didžiausias mėnulio manikiūro privalumas, - sako Aliona, - jo ilgalaikiškumas. Šį dizainą galima nešioti ilgą laiką, nes jis gražiai atauga ir išlieka estetiškas. Paprastas "raudonas" arba spalvotas manikiūras jau po savaitės prašysis korekcijai, nes zona tarp nuaugusios spalvotos zonos ir nago pagrindo didės. Mėnulio manikiūras atrodo gražiai ir tvarkingai iki sekančio vizito pas meistrą".

Šį dizainą drąsiai gali rinktis tos, kurios taupo laiką. "Na, o jeigu jums prie širdies ilgalaikiai nagų dizainai, tokie kaip: nago priauginimas geliu arba akrilu, gelinis, shellac arba kitoks ilgalaikis lakavimas,- reziumuoja "M.U.U.S" nagų dizaino specialistė, - mėnulio manikiūras taip pat taps puikiu pasirinkimu".

Nuotrauka: mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S"
Nuotrauka: mėnulio manikiūras: grožio salonas "M.U.U.S"