Moterų kirpimas

Tvarkingi ir sveiki plaukai - moters vizitinė kortelė. Pagal veido formą bei plaukų stuktūrą pritaikytas moteriškas kirpimas puikiai atrodo ir suteikia moteriai pasitikėjimo savimi.

Tam, kad plaukai gražiai kristų, išryškintų dailiausius moters bruožus bei atrodytų sveiki, reikalinga nuolatinė profesionali priežiūra. MUUS salone klientėmis rūpinasi patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai, kurie geba rasti geriausią sprendimą kiekvienos klientės plaukams. Meistrai siekia abipusio rezultato, todėl kiekviena klientė yra aptarnaujama rūpestingai ir atidžiai.

Salone atliekami įvairių stilių ir sudėtingumo moteriški kirpimai. Kirpimo technologija taikoma kompleksiškai, atsižvelgiant į klientės veido ir kūno morfologiją, asmeninius ypatumus ir pageidavimus. Kirpimo kokybė užtikrina sveiką plauko augimą, šukuosenos formos ir estetikos ilgalaikiškumą. Po profesionaliai atlikto kirpimo, plaukų priežiūra namuose tampa paprasta ir greita.
Tik MUUS salone naudojama Raselės Masidunskienės autorinė klasikinio moteriško kirpimo dekonsrukcijos technologija, kuri padeda pasiekti geriausių rezultatų net labai nualintiems, negyvybingiems plaukams.

Meistrai padeda pasirinkti tinkamiausias plaukų priežiūros priemones bei atsako į visus rūpimus klausimus. Klientės iš salono išeina su šypsena veide ir žiniomis, kaip tinkamai rūpintis savo plaukais, kad jie būtų stiprūs ir sveiki.