Plaukų kirpimai

Добавьте подзаголовок здесь

"M.U.U.S" salone atliekami įvairūs plaukų kirpimai: vyriški, moteriški, vaikiški. Plaukų stilistai gali pasiūlyti didelį kirpimo stilių pasirinkimą: nuo konservatyvaus iki ultramodernaus. Jums reikia tik pasakyti, ko jūs norite ir kartu su specialistu rasti individualiai jums pritaikytą sprendimą. 

Vyrų kirpimai - nuo klasikinio iki ultramodernaus

MUUS kirpimo meistrai padės Jums profesionaliai sukurti bet kokį pageidaujamą stilių:

  • sportinį
  • klasikinį
  • romantišką
  • dalykinį
  • šventinį
  • retro
  • modernią klasiką.

Mes atliksime bet kokį kirpimą pagal naujausias mados tendencijas. Salone atliekami tokie kirpimai, kaip: trumpas vyriškas arba sportiškas kirpimas, "cezario"kirpimas, boksas, pusiau boksas, "aikštelė", kaskadas, bobas ir pusiau bobas, under cut ir kiti aktualūs kirpimai.

Profesionaliai atliktas vyriškas kirpimas gražiai atrodo, išryškina vyriškumą, plaukai ilgainiui tampa sveikesni ir gražesni. Kirpimo meistrai MUUS salone parinks Jums labiausiai tinkančią šukuoseną, paryškins vyriškiausius veido bruožus ir padės sukurti stilingą įvaizdį.

Kruopščiai atidirbta kirpimo technologija remiasi žiniomis apie žmogaus morfologiją ir plauko struktūrą. Tikslus kirpimo atlikimas užtikrina estetišką ir sveiką plauko augimą, padeda išsaugoti šukuosenos formą iki kito kirpimo.

MUUS salone vyrai gauna geriausią priežiūrą, meistrai pasirūpina ne tik plaukais, bet, esant poreikiui, ir barzdomis. Taip pat suteikia naudingos informacijos apie tinkamą plaukų priežiūrą, padeda išsirinkti geriausias priežiūros bei modeliavimo priemones.

Vyriško kirpimo kaina - 20-25 eur

Trukmė: 40 - 60 min. 

Moterų kirpimai - stilius, šarmas, estetika

Tam, kad plaukai gražiai kristų, išryškintų dailiausius moters bruožus bei atrodytų sveiki, reikalinga nuolatinė profesionali priežiūra. 

MUUS salone klientėmis rūpinasi patyrę ir savo darbą išmanantys meistrai, kurie geba rasti geriausią sprendimą kiekvienos klientės plaukams. Meistrai siekia abipusio rezultato, todėl kiekviena klientė yra aptarnaujama rūpestingai ir atidžiai.

Salone atliekami įvairių stilių ir sudėtingumo moteriški kirpimai: kare, bobas, piksi, lobas, kaskadas ir kiti.

Kirpimo technologija taikoma kompleksiškai, atsižvelgiant į klientės veido ir kūno morfologiją, asmeninius ypatumus ir pageidavimus.

Kirpimo kokybė užtikrina sveiką plauko augimą, šukuosenos formos ir estetikos ilgalaikiškumą. Po profesionaliai atlikto kirpimo, plaukų priežiūra namuose tampa paprasta ir greita.

Tik MUUS salone naudojama Raselės Masidunskienės autorinė klasikinio moteriško kirpimo dekonsrukcijos technologija, kuri padeda pasiekti geriausių rezultatų net labai nualintiems, negyvybingiems plaukams.

Meistrai padeda pasirinkti tinkamiausias plaukų priežiūros priemones bei atsako į visus rūpimus klausimus. Klientės iš salono išeina su šypsena veide ir žiniomis, kaip tinkamai rūpintis savo plaukais, kad jie būtų stiprūs ir sveiki.

Moteriško kirpimo kaina - nuo 30  eur

Trukmė: 1 - 1,5 val.

Vaikiškas kirpimas - stilingi nuo mažens

Vaikams apsilanykmas grožio salone yra neįprastas, nekasdienis ir, dažnu atveju, stresą sukeliantis veiksnys. Todėl vos įžengęs į saloną, vaikas turi pasijusti saugiai.

MUUS salone kiekvienas vaikas yra priimamas rūpestingai, siekiant sukelti jam tik pozityvias asociacijas su kirpimu. Meistrai užmezga šiltą ryšį su vaiku, nuoširdžiai bendrauja su mažuoju klientu, todėl vaikai mielai ateina kirptis pas mus.

Vaikiškuose kirpimuose svarbiausia plaukų sveikatos palaikymas. Kad plaukai augtų sveiki, meistras turi tobulai valdyti kirpimo technikas. Kirpdami vaikus, MUUS meistrai visuomet siekia pagrindinio tikslo - sveikų ir gerai augančių plaukų, todėl darbą atlieka švelniai ir profesionaliai.

Vaikiškas kirpimas - kaip ir kerpant suaugusius, atliekamas itin kruopščiai, atsižvelgiant į vaikučio veido formą, plaukų struktūrą ir, žinoma, Jūsų pageidavimus. Nepaisant to, kad vaikiškas kirpimas reikalauja puoselėti mažylio plaukučius, MUUS salone atsižvelgiama ir į šukuosenos stilių bei estetiką, todėl net mažiausi klientai bei jų tėveliai gali išsakyti savo pageidavimus ir pasirinkti, kokio stiliaus šukuosena pasipuošti.

Jeigu vaikutis labai jautrus, sunkiai prisileidžia svetimus žmones, kirpimas vyksta etapais - supažindinant mažylį su meistru, darbo įrankiais, proceso eiga. Kirpimas atliekamas žaidimo forma, kad vaikučiui būtų smagu ir įdomu.

MUUS salone mažieji klientai jaučiasi saugūs ir laukiami, patiria čia daug teigiamų emocijų, todėl po vizito išeina gražūs ir laimingi.

Vaikiško kirpimo kaina (berniukai) - 10-15 eur

Vaikiško kirpimo kaina (mergaitės, priklauso nuo plaukų ilgio) - 10-20 eur 

Trukmė: 30-60 min.

Norite su mumis susisiekti arba užsiregistruoti vizitui?