Šukuosenos ir sušukavimai

Добавьте подзаголовок здесь

KASDIENIAI IR PROGINIAI SUŠUKAVIMAI - KIEKVIENAI SVARBIAI AKIMIRKAI

Kasdieniai sušukavimai yra paprastesni, atliekami be ypatingos progos, klientei pageidaujant atrodyti tvarkingai ir patraukliai. Kasdienės šukuosenos formuojamos taip, kad išryškintų gražiausius veido bruožus, derėtų prie klientės stiliaus. Kasdienis sušukavimas - patogus ir greitas būdas pasijusti gražiai, pasitikinčiai savimi. Patogu, nes visą darbą už Jus atlieka meistras - Jums tereikia džiaugtis darbo rezultatais. Greita, nes paprastą, Jums tinkančią šukuoseną, įgudę MUUS salono meistrai atlieka labai greitai, bet kokybiškai.

Proginės šukuosenos atliekamos esant ypatingai progai. Tokiu atveju šukuosena yra įmantresnė, jos formavimas užtrunka ilgiau. Proginis sušukavimas turi ne tik pabrėžti dailiausius veido bruožus, bet ir derėti su makiažu bei progine apranga. Esant reikalui, su kliente suderinama bandomoji šukuosena, kad šventės dieną viskas vyktų greitai ir sklandžiai.

Šventinis įvaizdis. MUUS salone siūlome klientėms pasiruošti šventei kompleksiškai - meistrai pasirūpins visu Jūsų šventiniu įvaizdžiu. Jums pageidaujant, proginis sušukavimas, makiažas bei manikiūras bus atliekami vienas po kito.

Profesionalūs ir didelę patirtį turintys MUUS salono meistrai išpildo visus klienčių lūkesčius.

Norite su mumis susisiekti arba užsiregistruoti vizitui?