Vaikų kirpimas

Добавьте подзаголовок здесь

Vaikams apsilanykmas grožio salone yra neįprastas, nekasdienis ir, dažnu atveju, stresą sukeliantis veiksnys. Todėl vos įžengęs į saloną, vaikas turi pasijusti saugiai. MUUS salone kiekvienas vaikas yra priimamas rūpestingai, siekiant sukelti jam tik pozityvias asociacijas su kirpimu. Meistrai užmezga šiltą ryšį su vaiku, nuoširdžiai bendrauja su mažuoju klientu, todėl vaikai mielai ateina kirptis pas mus.

Vaikiškuose kirpimuose svarbiausia plaukų sveikatos palaikymas. Kad plaukai augtų sveiki, meistras turi tobulai valdyti kirpimo technikas. Kirpdami vaikus, MUUS meistrai visuomet siekia pagrindinio tikslo - sveikų ir gerai augančių plaukų, todėl darbą atlieka švelniai ir profesionaliai.

Vaikiškas kirpimas - kaip ir kerpant suaugusius, atliekamas itin kruopščiai, atsižvelgiant į vaikučio veido formą, plaukų struktūrą ir, žinoma, Jūsų pageidavimus. Nepaisant to, kad vaikiškas kirpimas reikalauja puoselėti mažylio plaukučius, MUUS salone atsižvelgiama ir į šukuosenos stilių bei estetiką, todėl net mažiausi klientai bei jų tėveliai gali išsakyti savo pageidavimus ir pasirinkti, kokio stiliaus šukuosena pasipuošti.

Jeigu vaikutis labai jautrus, sunkiai prisileidžia svetimus žmones, kirpimas vyksta etapais - supažindinant mažylį su meistru, darbo įrankiais, proceso eiga. Kirpimas atliekamas žaidimo forma, kad vaikučiui būtų smagu ir įdomu.

MUUS salone mažieji klientai jaučiasi saugūs ir laukiami, patiria čia daug teigiamų emocijų, todėl po vizito išeina gražūs ir laimingi.